strony www oraz witryny

Kompleksowa obsługa

Strony www

Strony www oraz witryny internetowe za niewielkie pieniądze. To możliwe dzięki wykorzystaniu gotowych szablonów, które dopasujemy do oczekiwań klienta.

SEO i copywriting

Podczas tworzenia stron możemy zoptymalizować je pod kątem wyszukiwarek oraz udzielimy wsparcia przy opracowaniu treści do publikacji.

Tłumaczenie

Strony mogą posiadać dowolną ilość wersji językowych. Na i z języka angielskiego tłumaczymy sami. Na dowolny język tłumaczą nasi partnerzy.

Nasze usługi

Profesjonalne strony www. Od najprostszych, w oparciu o szablony, po rozbudowane projekty wykorzystujące najnowsze rozwiązania techniczne.

Optymalizacja witryn i stron www pod kątem ich widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Wsparcie przy opracowaniu treści.

Tłumaczenie witryn i stron internetowych w parze języków: angielski i polski. W miarę potrzeby tłumaczymy angielski tekst na każdy inny język świata.

W promieniu do 50 km od Kalisza i Ostrowa Wlkp.możemy spotkać się u Ciebie.
Oferujemy jednak więcej. Wspieramy naszych klientów na każdym z etapów budowania ich obecności w internecie. Ponieważ wiemy, że jak ktoś zna się na wszystkim, to tak naprawdę, nie zna się na niczym – mamy oparcie w naszych partnerach. Dlatego możemy pomóc Ci zarejestrować domenę i umieścić ją na serwerach odpowiedniego dostawcy usług hostingowych. Stworzymy witrynę lub stronę spełniającą Twoje oczekiwania i upewnimy się, że będzie widoczna w wyszukiwarkach. Podpowiemy, czy w Twoim wypadku warto pokusić się o reklamę w internecie i jeśli tak, przygotujemy kampanię. Wreszcie, jeżeli uznasz to za potrzebne, pomożemy Ci zaprojektować system zarządzania treścią (CMS) i/lub relacjami z Twoimi klientami (CRM).