akitaweb gotowe szablony witryn i stron www website designer

Gotowe szablony witryn i stron www pozwalają nam wykorzystać nowoczesne narzędzia, aby obniżyć ceny dla naszych klientów. Pozwalają z góry ustalić koszt wykonania strony lub witryny, dają klientom obraz tego, czego się mogą spodziewać i ułatwiają im przygotowanie odpowiednich materiałów.

Zastosowanie przez nas szablonów witryn i stron www nie oznacza wcale, że strony wszystkich naszych klientów są do siebie podobne. W każdym przypadku szablon stanowi jedynie punkt wyjścia. Na jego podstawie, wspólnie z klientem, pracujemy nad ostateczną wersją. Dostosowujemy układ stron, użyte kolory i czcionki, wprowadzamy nowe efekty, animacje itp. Zależy nam na tym, aby witryny i strony każdego z naszych klientów były wyjątkowe. Muszą przyciągać wzrok, informować, ale i intrygować. One są naszą najlepszą wizytówką.

Standardowa procedura wygląda w ten sposób, że klient wybiera jeden z proponowanych szablonów i informuje nas o tym. Wówczas my przesyłamy orientacyjną listę materiałów, tekstów i ilustracji, jakich oczekujemy od klienta. W razie problemów oferujemy wsparcie w tym zakresie, w ramach usług SEO i copywritingu. W przypadku stron mikro, ich optymalizację wykonujemy w cenie za stronę. Należy jednak lojalnie podkreślić, że w przypadku stron tego typu, nie można się spodziewać rewelacyjnych wyników się w tym zakresie.

W przypadku stron klasycznych oraz rozbudowanych możemy w cenie wykonać podstawową optymalizację. Możemy także zaproponować usługi naszych partnerów, firm wyspecjalizowanych w zakresie pozycjonowania stron i marketingu w internecie. Tutaj dużo zależy od tego, jakim budżetem dysponuje klient i jakie ma w tym zakresie potrzeby.

Gotowe szablony witryn i stron

Jest to pojedyncza strona. Najczęściej występuje w charakterze tak zwanej landing page, którą wykorzystuje się w reklamie. Może też być po prostu wizytówką firmy w internecie.

Klasyczna witryna składa się zwykle z kilku stron i kierującego do tych stron menu. Tego rodzaju rozwiązanie może już, w zależności od potrzeb, powalczyć o dobre miejsce w wyszukiwarkach (SEO). Może także służyć reklamie, budowaniu relacji z klientami, a nawet obsłudze sprzedaży.

Stroną rozbudowaną nazywamy tu wszystko, co się nie mieści w dwóch poprzednich kategoriach. To rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb klientów. Od sklepów internetowych, przez systemy budowania oraz utrzymywania relacji z klientami i/lub kontrahentami (CRM), systemy płatności online, po systemy wspomagające zarządzanie.

dlaczego my

Dostarczymy to,
czego Ci trzeba.

Wysokiej klasy profesjonalne witryny i strony www.
Tylko tyle. Aż tyle.