optymalizacja witryn i stron internetowych

Wybierz to, czego Ci trzeba!

Optymalizacja witryn i stron pod kątem wyszukiwarek internetowych, głównie wyszukiwarki Google, to dziś niezwykle istotny element.
Podobnie jak pozycjonowanie stron oraz poprawne formułowanie ciekawych treści.

Daj znać czego Ci trzeba

Jako dodatkowe usługi proponujemy wsparcie przy pozycjonowaniu stron, ewentualnie także przy opracowaniu ich treści.

SEO

20
00
za stronę
  • 3 propozycje frazy
  • Tytuł strony
  • Treść opisu meta
  • Struktura linków

Copywriting

40
00
za stronę
  • 300 do 900 słów
  • 5 propozycji frazy
  • Opis meta
  • Struktura linków

OPTYMALIZACJA WITRYN I STRON

co należy wiedzieć:

Relację między pozycjonowaniem strony a SEO można określić następująco: SEO zawiera się w pozycjonowaniu; pozycjonowanie jest pojęciem szerszym, a SEO należy do narzędzi, za pomocą których osiąga się cele pozycjonowania. SEO zajmuje się udoskonalaniem serwisu – układem treści na stronie, budową kodu i jego otoczenia (np. linkami przychodzącymi), natomiast na pozycjonowanie składa się również szereg innych działań oprócz omówionego SEO.
Być może traktowanie SEO i pozycjonowania jako równoznacznych pojęć jest spowodowane celem, który przyświeca zarówno działaniom SEO, jak i pozycjonowaniu. Chodzi mianowicie o osiągniecie wysokiej i stabilnej pozycji w tzw. naturalnych (lub organicznych) wynikach wyszukiwania wyświetlanych przez wyszukiwarkę. Więcej niezwykle cennych informacji znajdziecie tutaj.

 

Częstym nieporozumieniem jest przekonanie, że aby efektywnie funkcjonować w internecie konieczna jest znajomość określonych sztuczek albo trików, które sprawią, że internauci będą tłumnie odwiedzać daną witrynę. Nic bardziej mylnego. Parafrazując popularne stwierdzenie, aby osiągnąć sukces niezbędne są trzy elementy, a mianowicie: treść, treść i jeszcze raz treść. To ona jest punktem wyjścia. Musisz potrafić opowiedzieć o swoim produkcie albo usłudze tak, aby wszystkie najlepsze ich cechy oraz korzyści z nich wynikające zostały jasno określone. Do tego w sposób, który nie tylko przekona odbiorcę, ale także stworzy Twój wizerunek profesjonalisty, eksperta w danej dziedzinie. Ponadto treść nie może zawierać błędów ani zanudzić klienta. Jeśli nie masz pewności, że podołasz temu zadaniu, może najlepiej zatrudnić profesjonalistę w zakresie copywritingu.

 

SEM to skrót angielskiego Search Engine Marketing, zatem mowa tu o działaniach marketingowych, które są kierowane do wyszukiwarek internetowe. Szczególne miejsce ma tutaj oczywiście największa z wyszukiwarek, wyszukiwarka google. W tym szerokim znaczeniu SEM obejmuje zatem i SEO i pozycjonowanie i content marketing. Tutaj jednak używamy tego terminu na określenie tych wszystkich działań, które są płatną reklamą w wyszukiwarkach, ale także na forach serwisów społecznościowych. Choć firmy, które zamierzają oprzeć swoją działalność na obecności w internecie gorąco polecamy racjonalne korzystanie z tych narzędzi. Niestety obecnie nie oferujemy usług w tym zakresie, ale służymy wsparciem i możemy polecić naszych sprawdzonych partnerów.